کابینت نئوکلاسیک ؟

کابینت نئوکلاسیک نسل جدید از کابینت آشپزخانه کلاسیک می باشد که دارای طراحی ساده تری نسبت به کابینت کلاسیک می باشد و از ویژگیهای کابینت مدرن بهره میبرد اما از چهارچوب اساس سبک کابینت های کلاسیک استفاده می کند . البته با تغییرات و حرکت به سمت مدرنیته با سرعت بسیار کم .

این نوع کابینت انتخاب اول افرادی است که هم به سبک کلاسیک و هم سبک مدرن علاقه دارندو هم مسئله هزینه در الویت می باشد .

همه چیز متعادل !

از مهم ترین ویژگی های  کابینت نئوکلاسیک ،تعادل در  طراحی آن است ( ترکیبی از سبک مدرن و کلاسیک ) که در زندگی این روزها خیلی مورد استقبال افراد قرار میگیرد و به یکی از سبک های پرفروش و پرتقاضا در صنعت طراحی دکوراسیون آشپزخانه تبدیل شده است .یکی از دلیل استقبال خوب از کابینت های نئوکلاسیک را می توان در خصوصیات مثبت و منفی ویژگی مدرن و کلاسیک یافت . به بیان ساده تر می توان گفت کابینت های نئوکلاسیک نکات مثبت کابینت کلاسیک و مدرن را با خود دارد اما میتوان در این کابینتها معایب این دو سبک را بر طرف نمود .


کابینت نئوکلاسیک

کابینت نئوکلاسیک

قیمت انواع کابینت های نئوکلاسیک

قیمت کابینت نئوکلاسیک دقیقا مانند مدرنیته و کلاسیک است نه مانند قیمت کابینتهای چوبی بسیار زیاد می باشد چون متریال به کار رفته در آن متفاوت می باشد . برای بدنه این کابینت معمولا از ورق mdf سفید صابونی استفاده می شود . برای دربها می توان از انواع ورقهای mdf با ضخامت ۱۶ و ۲۵ میلیمتری استفاده کرد .

برای دریافت قیمتهای بروز با شماره همراه : ۵۶۷ ۱۹۹۹ ۹۱۲ ۹۸+   آقای محمدی راد تماس بگیرید .


خصوصیات کابینت های نئوکلاسیک

برای ساخت این نوع کابینت از نظر ظاهری مانند کابینت کلاسیک زمان زیادی نیاز ندارد  و همانند کابینت مدرن بسیار ساده نیست . یقینا اگر از کابینت های چوبی کلاسیک گزینه هایی مانند درب ابزار خورده ، ستون ها و منبت کاری ها را حذف کنیم به نوعی کابینت نئوکلاسیک خواهیم رسید .

انواع درب های کابینت ئوکلاسیک

درب های کابینت نئوکلاسیک معمولا تمام ام دی اف و یا mdf روکشدار  ساخته می شود . انتخاب دستگیره ها نیز همان دستگیره های مخصوص سبک کلاسیک می باشد و هم از دستگیره های کابینت های مدرن ، البته فکر میکنم استفاده از دستگیره های مدرن بیشتر و زیباتر می باشد .

طراحی کابینت نئوکلاسیک

از خصوصیات این کابینت سادگی در طراحی و استفاده از رنگ های پلی اورتان یا پلی استر و همچنین پولیش  است . تنوع رنگ و ساختار در این نوع کابینت بسیار زیاد می باشد


کابینت نئوکلاسیک

×  ارسال کارشناس جهت بازدید و مشاوره رایگان

شماره تماس : ۰۰۹۸۹۱۲۱۹۹۹۵۶۷

↓↓↓↓↓ ثبت نام ↓↓↓↓↓

۲ + ۵ = ?

مهم نیست که چقدر میخواید هزینه کنید ، ما کمکتان می کنیم تا بهترین انتخاب ممکن رو خرید کنیید .

 • اول

  اعزام کارشناس

 • دوم

  نقشه برداری ، انتخاب نوع کابینت

  دوم

 • سوم

  تهیه پلن طراحی و برآورد هزینه ( پیش فاکتور )

 • چهارم

  عقد قرارداد و اجرا

  چهارم

 • انتها

  تحویل و خدمات پس از فروش

Call Now Button