کابینت ممبران

واقعیت کابینت ممبران

بدون شک ممبران یکی از لوکس ترین و جذاب ترین انواع کابینت آشپزخانه به حساب می آید . کابینتی که میتونه برای شما آشپزخانه ای مجلل و با پرستیژ را با هزینه ای بین یک سوم تا نیمی از کابینت های چوبی براتون به ارمغان بیاره !!

اما این فقط بخشی از واقعیت در باره کابینت آشپزخانه ممبران است . آیا فکر میکنید ممبران میتواند باعث شود که شما دچار پشیمانی برای صرف هزینه برای ساخت آن شوید ؟! چه عواملی میتواند باعث شود تا ما از خرید این کابینت راضی شویم .  یا اینکه ما از انتخاب این کابینت آشپزخانه رضایت نداشته باشیم ؟!

کابینت ممبران

کابینت ممبران

کابینت آشپزخانه ممبران چیست؟

قبل از هر چیز بدانید که کابینت آشپزخانه ممبران همان کابینت وکیوم می باشد که از جنس ممبران ساخته شده ایت و ممبران همان وکیوم می باشد ده در واقع نوعی روکش PVC است که برروی مغزی هایی با جنس مختلف مثل ام دی اف، چوب یا نئوپان می تواند کشیده شود . ولی این روکش معمولا بیشتر برروی مغزی mdf کشیده می‌شود .

این کار به این صورت می باشد که روی جنس مرود نظر به عنوان مثال MDF ، در صورت نیاز، از قبل ابزار زده میشود و طرح مورد نظر ایجاد میشود . سپس مغزی به چسب و رزین آغشته می شود و در انتها هم به کمک تکنولوژی مخصوصی ، روکش ممبران برروی اون کشیده میشود و اصطلاحاً وکیوم میشود . از این روش در ساخت کمد و کمد دیواری و ویترین های هم استفاده می شود .

 • تضمین قیمت منصفانه ساخت کابینت آشپزخانه ممبران فقط در کابینت یزدان

 • قیمت دقیق کابینت ممبران رو از کابینت یزدان بگیر
 • کارشناسی و ارائه قیمت کابینت ممبران رو کاملا رایگان از یزدان کابینت بگیر .
 • امکان اجرای طرح های خیلی متنوع و زیبا به دلیل تکنولوژی خاص ساخت و با قیمت بسیار مناسب . شما میتوانید یک آشپزخانه لاکچری و بسیار مجلل رو با کابینت ممبران توسط یزدان کابینت داشته باشید .
 • گارانتی و نضمین سالانه کارهای اجرایی در یزدان کابینت

 • برای رویت گالری تصاویر پروژه های اجرا شده در یزدان کابینت اینجا کلیک کنید

کابینت ممبران

×  ارسال کارشناس جهت بازدید و مشاوره رایگان

شماره تماس : ۰۰۹۸۹۱۲۱۹۹۹۵۶۷

↓↓↓↓↓ ثبت نام ↓↓↓↓↓

۶ + ۲ = ?

صفحه رسمی اینستاگرام یزدان کابینت را دنبال کنید: https://www.instagram.com/yazdancabinet/

مهم نیست که چقدر میخواید هزینه کنید ، ما کمکتان می کنیم تا بهترین انتخاب ممکن رو خرید کنیید .


 • اول

  اعزام کارشناس

 • دوم

  نقشه برداری ، انتخاب نوع کابینت

  دوم

 • سوم

  تهیه پلن طراحی و برآورد هزینه ( پیش فاکتور )

 • چهارم

  عقد قرارداد و اجرا

  چهارم

 • انتها

  تحویل و خدمات پس از فروش

کابینت یزدان جنت آباد

کابینت یزدان در سال ۱۳۹۵ فعالیت خود را در زمینه ی مشاوره ، طراحی و اجرای کابینت آشپزخانه و انواع دکوراسیون داخلی شامل کمد دیواری و دکوراسیون منازل با بهترین قیمت کابینت جنت آباد آغاز نموده، و تاکنون پروژه های بسیاری در استان تهران و البرز  به انجام رسانده است .

کابینت  یزدان متشکل از کادری حرفه ای با سابقه ای درخشان و رزومه ای عالی در غرب تهران و جنت آباد شمالی و جنت آباد جنوبی به صورت اختصاصی فعالیت میکند.

کابینت  یزدان با شعار مشتری مداری سعی نموده با رعایت اخلاق حرفه ای کار و ارائه قیمت مناسب با تعهد زمان بندی اعلام شده ، بهترین کابینت از هر نوع ( کابینت ممبران ، کابینت های کلاس ، و …) و دکرداسیون داخلی منزل را به شما عرضه نماید . به طوریکه پس از پایان پروژه ها رضایت کارفرما توسط یزدان کابینت بسیار حائز اهمیت خواهد بود .

قیمت کابینت در جنت آباد

شما میتوانید بهترین قیمت کابینت در جنت آباد را فقط با یک تماس یا مراجعه به دفتر بدست آورید و همچنین مشاوره ی رایگان داشته باشید.